For incoming mobilities, please click on the button.

4. Uluslararası Erasmus+ Personel Haftası Etkinliği Belge Takdim Töreni Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Ofisi Başkanlığı tarafından düzenlenmiş olan 8-12 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenen “4. Uluslararası Erasmus+ Personel Haftası” etkinliği kapsamında emeği geçenlere belge takdim töreni gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen törene; Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldız, Uluslararası İlişkiler Ofisi Başkanı Prof. Dr. Ali Aksu, Erasmus+ Kurum Koordinatörlüğü Personeli Öğr. Gör. Emre Seven, Öğr. Gör. Murat Ercan ve Uğur Yuvacı, Erasmus+ Bölüm Koordinatörleri ile ESN Cumhuriyet öğrencileri katıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldız törende gerçekleştirdiği konuşmada, “Üniversitemiz Erasmus noktasında oldukça iyi bir durumdadır. Bu konuda diğer üniversiteler gerçekleştirdiğimiz çalışmalar hakkında bizden bilgi istiyor ve biz de ilgili birim personellerine bilgi veriyoruz. “Uluslararası Personel Haftası Etkinliği” kapsamında farklı ülkelerden gelen misafirlerimizi Üniversitemizde ağırladık. Gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında Prof. Dr. Ali Aksu’ya, akademisyenlerimize ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Tören, belge takdimi ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Başta desteklerinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldız başta olmak üzere Uluslararası İlişkiler Ofisi Başkanımız Prof. Dr. Ali Aksu, Erasmus+ Personel Haftası Etkinlik Koordinatörü Öğr. Gör. Emre Seven, Ofisimiz ESN Sorumlusu Öğr. Gör. Murat Ercan ve ESN Cumhuriyet öğrencilerimize katkı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.